Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

“Bandat do të lulëzojnë”, Flamur Noka paralajmëron se çfarë do të ndodhë pas legalizimit të kanabisit në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Flamur Noka ka reaguar për legalizimin e kanabisit për përdorim mjekësor në vendin tonë.

Ai parajmëroi se me legalizimin e kanabisit, në Shqipëri do të “lulzëzojnë” bandat dhe tregtia e drogës do të jetë në përmasa të frikshme dhe çdo biznesmen do të marrë licencën për të kultivuar kanabis.  

albsig

spring

“Do të shihni se bandat do të lulëzojnë shumë më tepër. Tregtia e drogës do të jetë në përmasa të frikshme dhe do të shihni që çdo biznesmen që do të marrë licencën për të kultivuar kanabisin do të jetë asgjë më tepër veçse një ushtar në duart e bandave të krimit”, u shpreh Noka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img