Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Balliu në vijë të parë të protestës, shtyn policinë për të çarë kordonin (VIDEO LIVE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b742918bcf524c5e25f7d06027c7c240

Ish deputeti i PD Klevis Balliu është në vijën e parë të protestës dhe tenton të çajë kordonin e policisë duke shtyrë efektivët e stacionuar te Parlamenti.

Ndërkaq, policia po bën thirrje me megafon që protestuesit të tërhiqen e të protestojnë paqësisht, mirëpo kjo duket se nuk po mjafton. Turma vazhdon të shtyjë duke synuar të çajë rrethimin.

Ndiqni pamjet live!

Screenshot_6.jpg

 

Screenshot_7.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img