Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Balliu mesazh Bashës: Nuk të lejojmë të bësh pazare në kurriz të demokratëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu sulmon kryetarin e PD-së Lulzim Basha dhe i kujton datën 11 dhjetor, kur Sali Berisha ka planifikuar të mbledhë Kuvendin Kombëtar.

Balliu i thotë Bashës se nuk do ta lejojë të bëhë “pazare në kurriz të demokratëve”, teksa poston këtë foto me Ramën.

Shkrimi i Balliut:

Këta që fshihen pas vulës së kryetarit kanë hall monetar dhe jo politik, e aq më tepër hallin e partisë apo demokratëve.

Basha nuk e ka problem që është vetëm për sa kohë ka vulën, pasi vula i mjafton për pazare.

Por pazare në kurriz të demokratëve nuk do lejohen.

Nuk ka pazar me interesat kombëtare.

Më 11 Dhjetor në Kuvendin e Partisë Demokratike shkelmohen pazaret e politikës së korruptuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img