Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Ballisti i dëshpëruar ka vetëm një lutje: Dua një televizor të shoh ndeshjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

79b4e900e5dd25afa1018f2ecdab2705

Ballist Morina mesa duket ka humbur çdo shpresë se nesër do të jetë i pranishëm në “Elbasan Arena” për të ndjekur ndeshjen mes Shqipërisë dhe Serbisë.

Në këto kushte, nga qelia e Drejtoria e Policisë së Tiranës, Ballisti i ka bërë një kërkesë autoriteteve, t’i mundësojnë një televizor për të ndjekur ndeshjen e shumëpritur.

“I lutem shtetit dhe policisë të më mundësojë një televizor ku të shoh ndeshjen”, ka qenë kjo kërkesa e Morinës e bërë me anë të avokatit të tij.

Tifozi i njohur shqiptar u arrestua mëngjesin e sotëm pasi në automjetin me të cilin ai po udhëtonte u gjetën dy armë zjarri pa leje.

Lexo edhe: Arrestohet Ballist Morina: Armën e kisha për vetëmbrojtje

Më shumë

spot_img
spot_img