Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

“Ballist! Një m*t do marrësh!” Adriatik Alimadhi kapet me komentuesit: E hëngsh dhe të bëftë mirë! Ik or të dh**fsha mustaqet! (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, Adriatik Alimadhi, pasditen e sotme është përplasur me komente me ndjekësit e tij.

Në foton e postuar nga Alimadhi disa ditë më parë, qytetarët e kanë ofenduar kryetarin e BKD, ndërkohë që kundërpërgjigja e ALimadhit ka qenë e njëjtë.

“Ik re ballist” i shkruan një qyetar, ndërsa Alimadhi duke iu referuar fotos së profilit të qytetarit, is hkruan “ik or të dhje*sha mustaqet”.

“Një m*t do marrish”, shkruan një qytetar tjetër, por Alimadhi nuk ia “përton” duke i kthyer përgjigjen “e hengesh dhe te befte mire, bur ate poshter”.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img