Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Balli Kombëtar dorëzon listat në KQZ, Adriatik Alimadhi kandidon në 4 qarqe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

30b3b295c4ffa42a3a85de2f5f0a50f1

Partia Balli Kombëtar ka dorëzuar në KQZ listat e kandidatëve për 12 qarqe në zgjedhjet e 25 prillit.

Kryetari Adriatik Alimadhi do të kandidojë në 4 qarqe, Tiranë, Berat, Fier dhe Korçë.

lezhe_copy.jpg

korce_copy.jpg

berat_copy.jpg

elbasan_copy.jpg

gjirokaster_copy.jpg

fier_copy.jpg

durres_copy.jpg

kukes_copy.jpg

vlore_copy.jpg

tirane_1_copy.jpg

tirane_2_copy.jpg

diber.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img