Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Balla: Zguri po zhytet edhe më thellë në llumin e stisur nga Basha dhe Kryemadhi për të shpëtuar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar lidhur me përpjekjen e bërë gjatë ditës së sotme nga kryetari i KQZ-së, Klement Zguri, duke fallcifikuar vendimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, për të shpëtuar kryebashkiakun e Mallakastrës Agron Kapllanaj nga zbatimi i ligjit të dekriminalizimit.

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social facebook, Balla thekson se Klement Zguri po “zhytet” edhe më thellë në llumin e stisur nga Basha dhe Kryemadhi, për të shpëtuar kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj.

Postimi i plotë i Ballës: 

“Kryetari i KQZ Klement Zguri “zhytet” edhe më thellë në llumin e stisur nga Basha&Kryemadhi për të shpëtuar kryetarin e Bashkisë Mallakastër, Agron Kapllanaj nga zbatimi i ligjit të dekriminalizimit. Vepër penale përpjekja e sotme e Zgurit për të fallsifikuar vendimin e KQZ. Pak më vonë bëhen publike provat”, deklaron Taulant Balla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img