Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Balla tha se ishte mik me eurodeputetin që doli në përgjimet e mafias italiane, reagon Basha: Kur çirakut të Kryeministrit i del emri…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9968ebaf71a42d911147cbdc8c9554f0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafian.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se PD do të sjellë ndryshimin duke prerë lidhjet e mafias me shtetin dhe duke sjellë që peveri që kujdeset për familjet shqiptare.

“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.

Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe marionetat e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare”,- shkruan Basha. 

Gjatë një prononcimi për mediat, kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se eurodeputeti që ka dalë në përgjimet e mafias italiane “Ndragheta” është mik i Bashës dhe i ka shkuar disa herë në zyrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img