Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Balla ‘shigjeton’ Kryemadhin dhe Gazment Bardhin: S’ka grua e vajzë që i voton këta, i njohim kush janë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2fd1fdb4b619a595e587defc06749ca1

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit Taulant Balla ka patur një takim sot me vajza dhe gra të Prrenjasit.

Në këtë takim drejtuesi politik i PS për qarkun e Elbasanit, u shpreh i bindur se qytetarët e Prrenjasit dinë të bëjnë diferencën e ndryshimit në 1 vit e gjysëm drejtim nga Partia Socialiste, duke shtuar me bindje të plotë se asnjë grua nuk ua beson votën Monika Kryemadhit dhe Gazment Bardhit.

“Prrenjasi i ka provuar edhe PD edhe LSI në drejtimin vendor. Ne këtu qeverisim prej një viti e gjysëm. Populli i Prrenjasit di ta bëjë diferencën. Unë nuk besoj që ka një nënë apo vajzë në Prrenjas që mund t’ja besojë votën Monika Kryemadhit. Shqiptarët i njohin kush janë dy familjet që e kanë marrë Shqipërinë peng këto 30 vite. Mjaft më! A mundet të besojë dikush se Monika Kryemadhi apo Gaz Bardhi mund të bëjnë diçka për Prrenjasin?”, u shpreh i bindur Balla.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img