Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Balla publikon VIDEO të Monika Kryemadhit, ka një thirrje për demokratët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një video të kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi. Në video shfaqet Kryemadhi në një nga takimet elektorale, para se të bëhej aleate me kreun e PD-së Lulzim Basha, duke e quajtur kreun e PD-së “Luli i vogël”, dhe duke e akuzuar se nënshtrohet nga kryeministri Rama.

Sakaq, Balla u bën thirrje demokratëve të ndershëm që mos gënjehen.”Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni”- shkruan Balla krahas videos.

Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni!!!

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps) on

Më shumë

spot_img