Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Balla prezanton portalin e ri në Akademinë Politike: Nuk do jetë si ato të kazanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, në kuadër të dhënies së diplomave në Akademinë Politike, ka prezantuar një portal të ri.

“Për Shqipërinë që duam” do të jetë portali i ri i qeverisë.

“Portali Për Shqipërinë që duam nuk do të jetë pjesë e kazanit”, siguroi Balla. Megjithatë një gjë është edhe më e sigurtë: Në këtë portal do të shkruhet për Shqipërinë vetëm me sytë e politikanëve që janë në qeveri, dhe nga një karrige e pushtetshme, sigurisht që Shqipëria duket ndryshe dhe shumë më lart madje edhe se vendet e zhvilluara.

Më shumë


spot_img

spot_img