Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Balla poston videon: Lulëzim! Paske paguar përsëri para sot?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla thotë se personi që hodhi bojë të zezë në muret e Ministrisë së Brendshme, është paguar me para nga Partia Demokratike.

Balla ka postuar videon, ku sipas tij duket personi që leu me bojë Ministrinë, dhe më pas u afrua drejt turmës, ku duket teksa merr diçka nga një prej protestuesve.

“Lulëzim! Paske paguar përsëri para sot? Jo vetëm për t’i sjellë në protestëzën tënde, jo vetëm për të sponsorizuar dhunën, por edhe për të hedhur bojën tënde të zezë kundër shtetit dhe imazhit të shqiptarëve.

Tregoju tani atyre rrugë-humburve që ende të vijnë nga mbrapa: ato para që nxorri nga çanta Albana Vokshi, a vijnë edhe këto nga Sheremetyevi???”, shkruan Balla.

Më shumë


spot_img

spot_img