Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Balla përmendi fjalën “BALLIST”, shpërthen Alimadhi: Ne ballistët i duam gratë t’i kemi në shtëpitë tona dhe jo nëpër male (DEBATI ME RUÇIN)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2786bd9a7193d5b309dd0daed609c9ca

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla gjatë fjalës së tij në seancën e sote plenare ka akuzuar deputetët e opozitës se po thonë fjalime balliste.

I menjhershëm ka qenë reagimi i kryetarit të partisë Balli Kombëtar Adriatik Alimadhi, i cili ka marrë fjalën dhe është shprehur se ballistët i duan gratë t’i kenë në shtëpi dhe jo nëpër male.

Ruçi: A ka mundësi të mbaroj unë njëherë. Nuk është sharje po the ballist, pse je i kompleksuar ti? Ti më ke thënë 100 herë komunist dhe ja ku jam. Unë s’jam komunist, ti je ballist dhe të vjen rëndë kur zihet ballisti.

Alimadhi: Zoti Balla, në fakt juve u lëshuat të gjithë nga një diskutimm që bëri kolegia Dhimitri. Doni të poshtëroni të tjerët me mënyrën se si flasin. Po pse ju do t’i mësoni kolegët se si duhet të flasin. Kjo është mendësia komuniste që juve ju trashëgon. Lërini mo zotëri le të flasin. Në fund shoqëria shqiptare do t’i dëgjojë dhe le t’i bëjë dalje. Ne ballistët i duam gratë por t’i kemi në shtëpitë tona dhe nuk i duam t’i kemi nëpër male.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img