Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Balla nxjerr VIDEON dhe i bën thirrje PD-së: Tërhiq kandidatin për deputet, është i dënuar për drogë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e7c6290cdeb40c96e9a8cc908292736c

Një person arrestuar në Zvicër me 42 gram drogë heroinë, ëshët kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike, sekretari i përgjithshëm i PS, Taulant Balla poston videon dhe i bën thirrje PD-së ta tërheqë.

Bëhet fjalë për kandidatin e PD, në Shijak, Rezart Tusha, aktualisht kryetar i PD-së i cili kandidon i 8i në listën e PD.

“Kriminelët, kriminelët…” PD i fut në listën e kandidatëve për deputetë. Partia Demokratike e cila i mban fshehur listat e kandidatëve, duhet të heqë dorë nga shfaqjet e turpshme dhe të tërheqë kandidatin e saj në Durrës, i dënuar për drogë në Zvicër. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img