Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Enj
13 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
18 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Balla nuk shkon në seancë te Krimet e Rënda, Shkëlzen Berisha: Ka qenë duke nxjerrë ndonjë përdhunues nga qelia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Sali Berisha, ka përfunduar dëshminë e tij te Krimet e Rënda në kuadër të gjyqit ndaj Tauland Ballës, i akzuar për shpifje.

Në një prononcim për gazetarët Berisha u shpreh se Balla nuk ishte sot në seancë, ndërsa ironizoi duke u shprehur se mund të ishte duke nxjerrë ndonjë përdhunues nga qelia.  

“Balla nuk ishte i pranishëm shpresoj mos ka qene duke nxjerrë ndonjë përdhunues nga komisariati, ose ndonjë trafikant nga shtëpia’, tha shkurt djali i ish kryeministrit Berisha.

Shkëlzen Berisha është akuzuar si i përfshirë në çështjen CEZ ku është marrë në pyetje dhe nga ana e Prokurorisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img