Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Balla në Fier, Gjiknuri në Elbasan, Rama prezanton drejtuesit e rinj politikë në qarqe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama në Asamblenë ka prezantuar drejtuesit e rinj të qarqeve.

Taulant Balla prej kohësh në Elbasan, tani më do të jetë drejtues politik në qarkun e Fierit, ndërsa në Elbasan Damian Gjiknuri.

“Fierin do ta drejtorë Taulant Balla, Elbasanin Damian Gjiknuri, Vlorën Arben Ahmetaj, Shkodrën Edona Bilali, Kuksin Elisa Spiropali, Durrësin Ardian Cela, Berat Bledi Cuci, Gjirokastrë Mirela Kumbarin, Dibrën Ulsi Manja, Lezhën Bledi Klosi dhe Tiranën Erjon Veliaj”, tha Rama.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img