Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

BALLA i revoltuar me dy prokurorët e ‘lobimit rus në PD’: Përse BASHA nuk akuzohet për pastrim parash, të hetohet nga SPAK-u, jo ‘KÇK’-ja (DEKLARATA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa shqiptarët presin të ngrihet SPAK është papranueshme që prokurorë të caktuar të bëjnë amnisti për vepra penale kaq të rënda. Gjykata nuk duhet ta pranojë dhe duhet ta rikthejë për hetim. Kjo dosje duhet të hetohet nga SPAK-u jo nga KÇK’’, shkruan Balla.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img