Hapësire reklamuese

Politikë

Balla del në Portokalli: Ministrat e dinë, kush më merr në telefon merr gjobën dyfish

Shkruar nga Newsbomb
Balla del në Portokalli: Ministrat e dinë, kush më merr në

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka qenë mbrëmjen e sotme në emisionin e humorit “Portokalli”.

Në skeçin e përgatitur ministri Balla u fut në skenë në momentin që dy aktorë, të veshur si oficerë policie ishin duke konsumuar pije alkoolike.

Në një moment ai dëgjohet teksa thotë se të gjithë janë të barabartë para ligjit. Madje, Balla shprehet se ministrat e kabinetit të Ramës e dinë mjaft mirë se kush e merr në telefon, e merr gjobën dyfish, duke treguar kështu se ligji nuk kursen as politikanë dhe as ministra.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese