Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Balla del mbi policinë, jep lajmin BOMBË për grabitjen spektakolare të Rinasit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka nxjerrë një detaj të rëndësishëm lidhur me grabitjen në Rinas.

 Duke përgëzuar policinë për punën e bërë, Balla tha se policia asgjesoi një prej kriminelëve dhe plagosi një tjetër, detaj ky që nuk është pranuar nga ana e policisë.

‘Dua ta përgezoj policinë e shtetit për reagimin për herë të parë pas kaq vitesh jo vetëm në kohë por të dhënë në një sulm me armë të rënda. Policia e shtetit ka arritur të asgjesojë një prej kriminelëve dhe të plagosë një tjetër’, tha Balla.

Ndërkohë policia nuk e ka pranuar një fakt të tillë edhe pse gazetarët nëpër panele televizive e kanë diskutuar këtë informacion.

Sipas policisë gjatë shkëmbimit të zjarrit me grabitësit ka mbetur i vrarë organizatori i grabitjes Admir Murataj dhe nuk ka pasur të plagosur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img