Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu karantinohet në shtëpi dhe ka një mesazh që duhet dëgjuar nga të gjithë ne

Publikuar tek: bomb-video, më 13:00 10-03-2020

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0039031505584717
array(1) { ["section"]=> string(121) "balerini-i-famshem-shqiptar-kledi-kadiu-karantinohet-ne-shtepi-dhe-ka-nje-mesazh-qe-duhet-degjuar-nga-te-gjithe-ne-198091" }