Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Balerinën shqiptare e ngacmojnë në emision: Të kam fiksim, jam kameramani (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në edicionin e ri të emisionit “Dikush” online në “Gazeta Shqiptare” dhe “Radio shqiptare” m ishte e ftuar balerina Isida Mollaymeri.

Isida foli për karrierën dhe familjen, por gjatë intervistës, për të ishte përgatitur dhe një lojë nga stafi.

Gjatë tërheqjes së fishave me pyetje, Isida gjeti një letër me shkrim dore. Në fjali të shkurtra shkruhej: “Të kam fiksim. Jam kameramani. Mbaje letrën!”

E ftuara e mirëpriti si kompliment dhe vijoi emisionin qetësisht.

Më shumë

spot_img