Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

“Back to School” me German Computers, modelet më të mira Laptop, PC dhe tabletë dhe oferta pa fund për studentët e rinj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa viti i ri akademik po afron, studentët po nxitojnë të përgatiten me mjetet e nevojshme teknologjike që do t’i asistojnë përgjatë gjithë vitit në detyrat e tyre. Nëse jeni duke kërkuar një laptop, një kompjuter personal apo tabletë, German Computers është zgjidhja e duhur duke ofruar një larmi produktesh me çmimet më konkurruese në treg.

Me eksperiencë shumëvjeçare në treg, dhe një emër tashmë të besueshëm për mijëra klientë të kënaqur, German Computers ofron produktet për studentët me garanci, si dhe me servis të specializuar në dispozicion të tyre.

Kompjuterat Personalë

Mundësitë për të zgjedhur janë pa fund dhe për çdo buxhet. Kompjuterat nisin nga 75 euro duke ofruar performancë të mjaftueshme për të përballuar programet bazike që ju nevojiten për realizimin e detyrave tuaja, deri te PC të ndërtuar për të përballuar me lehtësi edhe programet më të avancuara për studentët e arkitekturës, inxhinierisë dhe jo vetëm.

Këtu mund të shikoni të gjitha modelet PC:

https://www.germancomputers.al/products?category=kompjutera


Laptop

Nëse kërkoni lirshmëri, lehtësi për të punuar në kafe, apo në natyrë, mos shkoni më larg. Me mbi 240 produkte në këtë kategori, German Computers sjell fjalën e fundit të teknologjisë, nga MacBok Pro, te Dell, HP dhe Lenovo duke garantuar jetëgjatësi dhe performancë.

Këtu mund të shikoni të gjitha modelet Laptop:

https://www.germancomputers.al/products?category=laptope


Tableta

Leximi, shkrimi dhe kërkimi në internet nuk ka qenë kurrë më i lehtë se tani duke përdorur tabletat e reja të Galaxy Tab, apo modelet e reja të iPAD Pro. Zgjidhni tabletën që ju përshtatet nga dhjetra modele të ndryshme dhe përjetoni “Multitaksing” si kurrë më parë.

Këtu mund të shikoni të gjitha modelet e Tabletave:

https://www.germancomputers.al/products?category=tableta

German Computers ju mirëpret në pikën e saj në Rrugën Tish Dahia, në Tiranë, dyqanin e ri në Fushë-Krujë si dhe vjen kudo ku ndodheni brenda territorit të Shqipërisë përmes postës falas!

Cel: 0692999998

e-mail: [email protected]

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img