Hapësire reklamuese

Aktualitet

”Babit ia hëngrën lekët ato k*rvat”, letra e shqiptares për djalin para vetëvrasjes 

Shkruar nga Newsbomb
”Babit ia hëngrën lekët ato k*rvat”, letra e

"Turp të keni, e mos bëfshi pikën e hajrit sa të jeni gjallë, se ma latë djalin jetim. Ma bëj hallall o bir, por babit ia hëngrën kurvat leket dhe unë u detyrova t'i djegë shpirtin, siç më dogji mua".

Kështu nis postimi i Fatbardha Palit, e cila i dha fund jetës duke u vetëvarur ditën e sotme në Greqi.

Kalimtarë të rastit njoftuan autoritetet rreth orës 13:00, por edhe pse e ndjera u transportua në spital, 47-vjeçarja, nënë e një djali nuk ka mundur të fitojë betejën me jetën. Sakaq, autoritetet greke kanë nisur hetimet për të zbuluar më shumë rreth ngjarjes së rëndë.

Mirëpo, dhuna dhe tradhëtia e bashkëshortit u bë shkas që Fatbardha Pali t’i jepte fund jetës. Pikërsht këtë gjë e ka treguar ajo vetë, përmes një shkrimi të publikuar në rrjetet sociale, ku Fatbardha tregon me detaje problemet familjare.

Ndër të tjerash, teksa i kërkon falje të birit për veprimin e saj, 47-vjeçarja fajëson bashkëshortin që e çoi të ndërmerrte hapin ekstrem.

Postimi i plotë i Fatbardha Palit

turp te keni e mos e befshi piken e hajrit sa te jeni gjall ma lat cunin jetim ma bej hallall o bir babit ja hengren kurvat leket dhe un u detyrova ti djegi shpirti sic me dogji mua . me futi ne kurth lona me miren se ato kishin qen para meje ke ai ju thash do marr i hak ilirit. xhulio leket i ka lona me drriten se i kerkova ndarje ilirit hoqi leket nga banga mos i ndante ma bej hallall bir i mamit me ndyrsirat nuk rrohet mos e befshin piken e hajrit o zot kadrri pali turp te kesh erdhe acaruat ilirin e bere si vetja jote bir i mamit amanet nga mami mos e le me grua tjeter ne shpi eshte djersa ime o bir klodi vella ma bej hallall e vertet per sherrin qe kemi ber bashke me fal me fal maskarain e kam patur ne shpi e vertet qe ka shkruajtur me gruan tende maskarai kurvari kurvar do vdesi. nuk e dija se kisha kurvarin ne shpi ma beni halllall vellezer motrra ky eshte ilir pali piken e hajrit mos e befte ardhte sa me shpejt ke un kadrri pali mori 3 gra po nuk ishin te zonkat tja merrnin hakun kushtu e duan keta lloj njerzish kadrri pali cdo 2 shkurt pac arkivol ne shpi haram e paci hysmetin tim xhulio behu i zoti vetes o biiiiiir mami per ty dhe ne varrr do lutet zotit ma bej hallalll o biiiiiìiiir te ka len mami 500 euro ke dolllapi ke xhupi blu i xhoit nenes o i nenes xhoi e do xhoi nenen shum thonte o bir i nenes ika po do ju shikoj nga larg o xhoi nenes o biiiiiir nena bardhen e mashtoi gjysh iliri o bir kur te rritesh do i degjosh nga te tjeret bir nëne shoi te befte zoti miz blete o biiiiiiiiiir biiiìiìr sa te ikesh ne shqiperi ke shpiat te te lija nonje lek tya punova me plage ne mez e ne zemer o biiiiiiiiir i mamit as nje veprim te keq mos bej bir i mammit merr familjen ik shqiperi ben nje goc veri emrin tim o bir te me kujtosh mos me harrro o bir burrnesh vdiqa po me mbaron bateria tel biiiiiiiir i mamit shum ksm per te then nuk mundem me o biiiiiiri mamit xhulioooòooookam pir raki o bir ndrryshe nuk e perballloja litain ikjen gna ti o biiiiirilir palit hiqi viz bir ta mbaj lona me miren dhe shoqet e lones dhe kadrriu pik hajri mos befshin o zoooooot ne shpi durres mos e prano amanet i pa trretur biiiiiir e mora ilirin tel mengjes i thash gjulio nuk ka ik pun beni ca te doni me tha nuk me intereson ai nuk eshte burr eshte moster eshte nje kurvar shqeto po jo ke un se un ja ha lalen bolll durova shum vite vish fustan ilir pali ose hap arkivolin tim hajde me mua ske pse rron me kjo ishte burrnia jote veç burr nuk ke qen xhuloi behu burrr o bir te do mami shuuuuuuum..... iliri me tha hajde bejme seks sikur je dashnore i thash kush mira apo i thash a u kenaqe jo me tha sex qe ben lona dhe mira ti se ke ber kurr ne jeten tende ben kurr okķ i thash merrr ato xulio bir blaga e kurrizit u mbull mos ke merak po e zemres jo plag jam.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese