Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Babë e bir e lidhin pas pemës në pyll dhe e rrahin, arrestohen nga policia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Babë e bir kanë marrë peng një qytetar dhe e kanë lidhur në një pemë të pyllit të Divjakës, duke ushtruar dhunë ndaj tij. Ata kanë dyshuar se se 29-vjeçari i ka vjedhur rrjetat e peshkimin.

Ngjarja ka ndodhur në Divjakë, ku Aristir Prifti dhe Roland Prifti kanë marrë peng qytetarin Sh.J. për shkak se ata dyshonin se ky i fundit u ka vjedhur rrjetat e pëshkimit.

Ata e kanë marrë me dhunë në makinën e tyre dhe e kanë çuar në pyllin e Divjakës, e kanë lidhur në një pemë dhe më pas e kanë goditur. Babë e bir janë arrestuar nga policia dhe ndërkohë që materialet i kanë kaluar prokurorisë. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img