Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Babë e bijë në kishë, publikohet FOTO e parë e Besit me Ajkën

spot_img

Lajme të ngjashëm

5bd4b705875204e0cadc24d9daa995c5

Në korrik të këtij viti çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Ajka.

Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, por gjithnjë janë munduar të ruajnë privatësinë e vogëlushes së tyre

Ndërsa Besi ka surprizuar fansat për Krishtlindje. Aktori ka publikuar një foto me vajzën teksa shfaqen në kishë dhe shkruan: “Zoti ju rujt”. Megjithatë edhe këtë herë aktori nuk ia ka zbuluar fytyrën vogëlushes së tij.  

-640-0-5c22b2c8c1904.jpg

-640-0-5c22b2c81f2b3.jpg

Më shumë

spot_img