Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

‘Babalja’, Apeli lë në fuqi masën e sigurisë për Alizotin dhe Olldashin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën ‘arrest me burg’ për Fredi Alizotin, i cili dyshohet si personi që imitoi zërin e Agron Xhafajt në dosjen ‘Babalja’.

Gjithashtu Apeli la në fuqi masën ‘detyrim paraqitje’ për gazetarin Jetmir Olldashi.

Mësohet se Albert Veliu i cili aktualisht është në statusin e azilkërkuesit në Kosovë, nuk e ka ankimuar masën ‘arrest me burg’.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img