Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Babai shkon i alarmuar në polici, denoncon zhdukjen e të birit në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

30 vjeçari U.S rezulton i zhdukur që prej ditës së djeshme, teksa që ka qenë babai i tij H.S që ka bërë denoncimin në komisariat.

Policia bën me dije se 59 vjeçari ka denoncuar se i biri është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, ndërkohë që po punohet për gjetjen e tij.

albsig

spring

“Më datë 21.05.2022, shtetasi H. S., 59 vjeç, banues në Bathore, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer, djali i tij, shtetasi U. S., 30 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img