Babai i thotë pornostare? Reagon Enca: Është gjë e sëmurë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:59 08-04-2018 Babai i thotë pornostare? Reagon Enca: Është gjë e sëmurë… Enca

Është kryetema e mediave rozë. Dhe po, bëhet fjalë pikërisht për Encën, e cila ka ndezur rrjetin me klipin e saj të fundit “Dua”.

Skenat erotike me modelin italian e kanë kthyer edhe njëherë në vëmendje këngëtaren pas hiteve të shumta që ka bërë. Së fundmi një deklaratë e saj bëri mjaft bujë pasi u shpreh se “babai” i saj do që ajo të jetë një pornostare.

Por në emisionin “Thumb”, të Aulonës dhe Fatmës, Enca ka sqaruar gjithçka: Drama më e madhe e këtij klipi kjo ishte. Ishte një intervistë ku thashë një batutë “my daddy do të jem pornostare. Daddy nuk është babai por partneri. Kjo është shumë gjë e sëmurë. Është negativitet nga shumë persona. Të paktën të më pyesnin ishe mirë kur e the.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shtatzania e Xhensilës, Besi: Nepsi shkon deri në 1 mijë euro
Elita Rudi AKUZON publikisht Oriola Marashin, për çfarë bëhet fjalë? »
Article Logic
Execution time: 0.010924100875854
array(1) { ["section"]=> string(62) "babai-i-thote-pornostare-reagon-enca-eshte-gje-e-semure-116169" }