Babai i dy fëmijëve, ja kush është shqiptari që humbi jetën në pishinë

Publikuar tek: rajon, më 20:33 10-08-2020 Babai i dy fëmijëve, ja kush është shqiptari që humbi jetën në pishinë

Një një lajm i hidhur erdhi nga mediat italiane dy ditë më parë, të cilat bënë me dije se një shqiptar kishte humbur jetën pasi ishte futur në pishinë.

Shqiptari që humbi jetën është identifikuar si Edmond Vistaraj, 40 vjeç. Edmond Vistaraj baba i dy fëmijëve.

40-vjeçari u fut në pishinë për t’u larë së bashku më familjen e tij dhe disa miq, por nuk doli i gjallë.

Dyshohet se ai mund të ketë goditur kokën kur është hedhur në pishinë.

Viktima banonte në Carugate, ndërsa tragjedia ka ndodhur në hotelin ‘Koko’ në Lido di Savio.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turqia dërgon anije në Mesdheun Lindor, Greqia në alarm: Ndaloni menjëherë…
E përdorte shtëpinë e pushimit si ‘fole’ për të fshehur drogën, arrestohet 22-vjeçari shqiptar në Greqi »
Article Logic
Execution time: 0.013756990432739
array(1) { ["section"]=> string(76) "babai-i-dy-femijeve-ja-kush-eshte-shqiptari-qe-humbi-jeten-ne-pishine-216738" }