Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ngjarje tronditëse në Korçë, ndërron jetë fëmija 5 vjeç që u aksidentua me traktor nga babai i tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2b2dbd82016e13bae04f3f1615695ab6

Fëmija 5 vjeç i cili u aksidentua nga babai i tij me traktor, fatkeqësisht nuk i ka mbijetuar plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spitalin e Korçës.

Ai u dërgua me urgjencë pas aksidentit, por pavarësisht përpjekjes së mjekëve, i mituri nuk ka mundur të mbijetojë.

“U njoftuam se fëmija i mitur, ka ndërruar jetë”, thotë policia.

Lexo edhe: Aksident në Maliq, babai përplas me traktor fëmijën 5 vjeç, i mituri në gjendje të rëndë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img