Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Baba për here të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80f82ac58432bbf4ad00f3fb16291ef0

Reperi i njohur, MC Kresha së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Erzina është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe në këtë peridhë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram, ku ndër të tjera ka zbuluar shumë sekrete rreth marrëdhënies së tyre.

Erzina ka zbuluar gjithashtu edhe gjininë e bebit, duke thënë se do të bëhen me një vajzë.

Kujtojmë se MC Kresha dhe Erzina i dhanë fund beqarisë në muajin dhjetor në një ceremoni me familjarë dhe të ftuar VIP.

20200331_165526-601x1024.jpgmc-kresha-erzina.jpgrz.jpeg-1.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img