Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Baba për herë të parë? Partnerja e Olsi Bylykut tregon të vërtetën: Po pres…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku prej disa vitesh është në një lidhje dashurie me Egli Tako.

 Ajo është shumë e dashur për publikun. Së fundmi ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj, ku ka thënë se i flihet gjumë. Kaq ka mjaftuar se një ndjekëse të mendonte se ajo është shtatzënë.

“Më duket se po pret një beb. Ndoshta prandaj të vjen gjumë”, shkruan një ndjekëse. Nga ana tjetër, Egli ka treguar se nuk është shtatzënë dhe se këtë periudhë po pret vetëm Krishtlindjet. “Hahahahah jo jo, po pres vetëm Krishtlindjet këtë periudhë”, ka thënë Egli.

246176871 1303522560076024 7874880582005523939 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img