Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Baba për herë të dytë, lumturi e madhe për Taulant Xhakën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesfushori shqiptar i Basel, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora janë bërë prindër për herë të dytë. Sot ka ardhur në jetë vajza e tyre, me çiftin që e kanë quajtur Maleya.

Foshnja gëzon shëndet të plotë, teksa Xhaka e ka ndarë lumturinë dhe lajmin në rrjetet sociale. Ditë e bekuar për ish-lojtarin e Kombëtares, që së bashku me Arbnorën janë prindër edhe të një djali 2 vjeçar. “Jemi më shumë se të bekuar. Të duam shumë Maleya”, shkruan Xhaka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img