Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Baba për herë të dytë, Devis Muka publikon foton e ëmbël dhe zbulon emrin e djalit

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur dhe moderatori i emisionit ‘Fiks Fare’, Devis Muka është bërë baba për herë të dytë.

Muka dhe partnerja e tij Nertila Teme janë bërë prindër prindër të një djali, të cilin e ka quajtur Eidan.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë aktori me anë të një postimi në rrjetet sociale, teksa ndanë një foto të djalit të tij.

“EIDAN … mire se erdhe BIRI IM. Është bukur kur i dhuron jetë viteve, dhe jo vite jetës…”, ka shkruar ai ndërkohë që ka postuar një foto të vogëlushit.

Kujtojmë se Devisi dhe partnerja e tij Nertila Teme, kanë edhe një vajzë së bashku, me emrin Negin.


Më shumë