Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Baba i dy fëmijëve, viktima më e re nga koronavirusi në Britani, bashkëshortja e 45-vjeçarit zbulon amanetin e tij: Truri të dhurohet për…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3c76bce780c872826ab1200847cc06aa

Dje në mbrëmje në Britani është shënuar viktima më e re nga koronavirusi.

Është Craig Ruston, 45 vjeç, baba i dy fëmijëve. Ruston ishte i diagnostikuar gjithashtu edhe me sëmundjen e neuroneve motorike.

Craig ishte i martuar me Sally Ruston, e cila i ka bërë në ‘Facebook’ një dedikim shumë prekës, duke zbuluar se amaneti i tij i fundit ishte që truri i tij të dhurohej për qëllime shkencore. 45-vjeçari kishte hapur në Facebook një faqe për të treguar dhe folur më shumë rreth sëmundjes së tij.

Në postim, Sally thotë se i shoqi ishte një njeri shumë i sjellshëm, i kujdesshëm dhe se nuk ishte ende gati për të ndërruar jetë, sepse kishte shumë për të treguar për sëmundjen e tij dhe për të luftuar kundër saj.

postimi_copy_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img