Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Avokati i Trump lëshon gazra gjatë një debati televiziv, mikrofoni kap gjithçka, mimika e këshilltares bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

eb47de908de71a1a0bbd7e1cfe9cfcf0

Avokati i presidentit Trump, Rudi Giuliani, është vënë në qendër të vëmendjes nga mediat, për shkak të një incidenti që i ndodhi gjatë një seance ku u diskutua për dyshimet rreth manipulimeve në zgjedhje në Michigan.

Giuliani u duk se lejoi daljen e gazrave të paktën dy herë gjatë dëgjimit gati pesë orësh. Ai ishte në mes të një debati të nxehtë me republikanin Darrin Camilleri, i cili u përball me Giuliani për artikullin e Neë York Times duke pretenduar se ai loboi Trump për një falje paraprake.

Në ato moment u dëgjuan edhe gazrat e para dhe rreth 90 sekonda më vonë mikrofoni kapi të njëjtin tingull të ngjashëm, shkruan Daily Mail.

Këshilltarja ligjore e Trump, Jenna Ellis ishte ulur afër tij dhe bëri një mimikë që tregonte se ishte gati për të qeshur.

Pasi videoja u shpërnda në rrjetet sociale, komentuesit dhe njerëz të ndryshme nisën talljet. 

Më shumë

spot_img