Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Avokati i njohur: Rama dhe Basha do bëjnë eksperiment me shqiptarët në 2021, vetëm militantët budallenj të PD s’e kuptojnë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c04110e6eecc71db74b7aace0e2c618f

Avokati i njohur Altin Goxhaj hedh akuza të forta ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se në bashkëpunim me kryeministrin Edi Rama, planifikojnë të eksperimentojnë duke bërë zgjedhje në kohë pandemie.

Goxhaj tha se “vetëm militantët budallenj të PD-së nuk arrijnë ta kuptojnë një gjë të tillë”. Ndërsa sipas tij, zgjedhjet mund të bëhen edhe me postë, si në SHBA.

“Këta janë bashkë për të na bërë zgjedhje në plandemi, mundësisht edhe me postë si në SHBA, vetëm militantët budallenj të Bashës nuk e kuptojnë. Jemi nga të paktat vende në europë që i bie vit zgjedhor. Ne do të jemi një nga eksperimentet më interesante edhe globale për vitin 2021, për t’i bërë zgjedhjet e mbyllura në shtëpi. 90% e shqiptarëve janë në gjumë dhe nuk shohin çfarë po bën Luli dhe Rama. Edi Rama dhe Lulzim Basha janë të dy vegla të estabishmentit. Plani i këtyre është që edhe 1 milion shqiptarë që i kemi të ikin dhe të zëvendësohen nga 1 milion aziatikë”, tha Goxhaj në një intervistë për FaxËeb.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img