Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Avokati i gjyqtares Enkelejda Hoxha kërkon “arrest shtëpie”: Ka fëmijë të mitur dhe babain e sëmurë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

90baa611d0da1f31abaa34f0dadd9b60

Dhjetë të arrestuarit e dy ditëve më parë me urdhër të SPAK, ku mes tyre është edhe gjyqtarja Enkelejda Hoxha.

Bëhet me dije se avokatio i Hoxhës ka karkuar “arrest shtëpie” oër gjyqtaren me argumentin se ajo ka dy fëmijë, një të mitur dhe një të sëmurë me autizëm.

Ndër të tjera ai është shprehur se përpos fëmijëve Hoxha ka edhe babain e sëmurë.

Ndërkohë prokuroria ka kërkuar arrest me burg për të.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img