Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Avioni ku udhëtonte Greta Koçi pëson defekt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Greta Koçi është përballur me një të paparitur. Teksa ishte duke udhëtuar, avioni ka shfaqur probleme dhe është dashur që të ulen sërish në tokë.

Greta ka treguar se aeroplani është endur në qiell për 15 minuta, ndërsa më pas është kthyer sërish në Itali.

“S’më kishte ndodhur kurrë. Avioni ka një problem dhe u rikthye në Itali pasi bëri 15 minuta rrugë”, ka shkruar këngëtarja në rrjete sociale

Prej disa kohësh Greta është zhvendosur në Vjenë, ku jeton së bashku me partnerin e saj, me të cilin është martuar në fshehtësi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img