Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aviacioni Civil NJOFTIM TË RËNDËSISHËM për ata që do udhëtojnë nesër drejt Italisë: Kontrolloni fluturimin tuaj!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2747e14ba4f94177d4e72680d2717bc9

Autoriteti i Aviacionit Civil njofton të gjithë udhëtarët që kanë prerë biletë për të udhëtuar nesër drejt Italisë, që të kontrollojnë oraret e biletave të tyre, sepse atje është paralajmëruar grevë.

Sipas AAC, kontrollorët e trafikut ajror kanë lajmëruar grevë nesër më datë 29 janar, nga ora 13.00 – 17.00.

NJOFTIM I RËNDËSISHËM

Autoriteti i Aviacionit Civil, bazuar në njoftimin e Entit Kombëtar të Aviacionit Civil Italian (ENAC), publikuar në faqen zyrtare të internetit (ëëë.enac.gov.it), njofton të gjithë pasagjerët që do të udhëtojnë drejt Italisë, për një grevë  të lajmëruar të kontrollorëve të trafikut ajror në datë 29/01/2021,  nga ora 13:00 – 17:00.

Për sa më  sipër udhëzohen shoqëritë  ajrore dhe pasagjerët e interesuar të komunikojnë dhe të informohen për statusin e fluturimit të tyre

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img