Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Aviacioni Civil jep njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët nga Shqipëria në Itali dhe anasjelltas: Ja ç’do ndodhë nesër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Autoriteti i Aviacionit Civil, njofton të gjithë pasagjerët që kanë parashikuar të udhëtojnë ditën e shtunë dt 26 Maj 2018, nga Rinasi drejt Aeroportit të Anconës në Itali dhe anasjelltas, se ditën e shtunë në Aeroportin e Anconës, do të ketë grevë nga ora 10.00 deri në 18.00.

Ditën e shtunë është parashikuar një fluturim nga Aeroporti i Ankonës me drejtim TIA, dhe anasjelltas, për këtë arsye AAC apelon ndaj pasagjerëve që të ndjekin me vëmendje njoftimet e kompanisë ajrore që kanë rezervuar biletën dhe adresën zyrtare të aeroportit, për të shmangur pritjet e gjata.

“Për çdo problematikë mos hezitoni të na shkruani, stafi i AAC është i gatshëm t’ju ofrojë ndihmë”, thuhet në njoftimin e Autoritetit të Aviacionit Civil.

Më shumë

spot_img