Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Aventura e shqiptarit përfundon shpejt, pozitiv me Covid, 26-vjeçari del nga shtëpia dhe shet kokainë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar i cili duhej të qëndronte në shtëpi, pasi ishte infektuar me Covid, ka dalë jashtë dhe ka shitur lëndë narkotike. Por “liria” e tij nuk zgjati shumë pasi ai u kap dhe arrestua nga karabinierët në zonën e La Sapienza pas disa raportimeve nga disa banorë, se 26-vjeçari shqiptar po shpërndante kokainë.

Sipas medieve italiane, gjatë kontrolleve në makinën e tij i është gjetur një sasi tjetër kokaine e fshehur poshtë sendiljes dhe 500 euro, ndërsa në shtëpi iu gjetën edhe 7400 euro të tjera, të cilat gjithashtu iu sekuestruan, pasi u konsideruan të ardhura nga aktivitetet e trafikut të drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img