Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Autoriteti i Aviacionit Civil NJOFTIM të rëndësishmëm për të gjitha ata që do udhëtojnë drejt Italisë në 6 Shtator: Do ketë ANULLIME dhe VONESA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b4e1e0f80da58fee029f34f8e0e56262

Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar njofton pasagjerët që do të udhëtojnë në datën 6 Shtator nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, se për shkak të një grevë që pritet të jetë 24 orëshe në vendin fqinj, do të ketë anullime dhe vonesa të fluturimeve.

Në njoftim theksohet se për të shmangur pritjet e gjata, këshillojmë të gjithë personat që kanë parashikuar të udhëtojnë në këtë datë të komunikojnë me kompanitë ku kanë rezervuar biletat.

Njoftimi i plotë:

Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar, i bën apel gjithë pasagjerëve që do të udhëtojnë në datën 6 Shtator 2019 nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, se për shkak të një grevë që pritet të jetë 24 orëshe, do të ketë anullime dhe vonesa të fluturimeve.

Vonesat dhe anulllimet vijnë si pasojë e një greve të përgjithshme të transportit kombëtar në Itali.

Për të shmangur pritjet e gjata, këshillojmë të gjithë personat që kanë parashikuar të udhëtojnë nga dhe drejt Italisë në datën 6 Shtator të kontrollojnë dhe të komunikojmë me kompanitë ku kanë rezervuar biletat e udhëtimit për tu njohur nësë afektohet fluturimi juaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img