Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Autoritetet italiane i dërgojnë një letër porosi homologëve në Itali për zhdukjen e Davide Pecorellit: Të verifikohen komunikimet me numra shqiptarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8223cc1013f814c63bc001190abe2339

Detaje të reja janë zbuluar nga zhdukja e italianit Davide Pecorelli në Shqipëri.

Sipas informacioneve për Report Tv, autoritetet shqiptare u kanë kërkuar homologëve të tyre që të verifikojnë të gjitha llogaritë bankare dhe transaksionet që ai mund të ketë bërë drejt shtetasve shqiptar.

Po ashtu është kërkuar që të krahasohet ADN-ja e mbetjeve kockore me atë të familjarëve të tij.

Gjithashtu të verifikohen edhe shuma e parave që ai ka pasur me vete kur është nisur drejt Shqipërisë, personat me të cilin ka qenë i shoqëruar ditën që ka lënë Italinë.

Davide Pecorelli u gjet i djegur në 6 janar në Pukë në një automjet të marrë me qira.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img