Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Autoritar dhe i rreptë? Armina Mevlani rrëfen njëher e mirë marrëdhënien e saj me vjehrrin, ja si sillet Sali Berisha me nusen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani është mjaft aktive në Instagram dhe herë pas here u jep mundësinë ndjekësve të saj ta pyesin për gjërat që janë kuriozë të dinë për të.

Së fundmi Armina ka bërë një “ask me” dhe sigurisht nuk mund të mungonte pyetja: Si është si vjehërr Sali Berisha?

albsig

“Dikush me të cilin ke qejf të bisedosh pasi përveçse është dëgjues i mirë, kur flet me të mëson shumë gjëra të reja mbi historinë, artin etj”,- përgjigjet Armina duke lënë të kuptohet se ajo dhe ish-kryeministri kanë një marrëdhënie shumë të mirë.

Prej vitesh Armina është në një lidhje me djalin e tij, Shkëlzen Berisha  dhe shumë shpejt pritet që lidhjene tyre shumë vjeçare ta kurorëzojnë me një martesë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img