Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Autorët e masakrës zgjedhore”, PD publikon videon dhe i merr me radhë nga Tom Doshi, Aqif Rakipi tek Rrahman Rraja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike ka publikuar një video, ku shkruan se Edi Rama dhe Tom Doshi, janë autorë të masakrës zgjedhore.

PD ka publikuar një video, ku i ka marrë me radhë nga nga Tom Doshi, Aqif Rakipi, Jurgis Çyrbja, tek Rraham Rrahja, sipas tyre pikërish këta janë ata që kanë vjedhur votën në zgjedhjen e 25 prillit.

“Kur votat të fillojnë të numërohen, ju do ta kuptoni sepse PS  që ta merrni mirë vesh ju nuk është Edi Rama. Është Tom Doshi me tre deputetet e tij. Është Aqif Rakipi me djalin dhe dhëndrin deputet. Është Jurgis Çyrbja i Plarent Dervishit. Është Ilir Ndraxhi i Avdylajve. Është Rrahman Rraja i bandës së kokainës në Belgjikë. Këta janë autorët e masakrës zgjedhore,” thuhet në videon e publikuar nga PD.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img