Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Makina përplaset me motorrin në Sarandë, të plagosurit dërgohen me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Sarandës, ku një makinë është ëprplasur me një motor.

Për pasojë janë plagosur disa persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë për shkaqet e aksidentit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img