Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Automjeti përmbyset në mes të rrugës, bllokohet trafiku në autostradën Lezhë-Laç

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Laç, në afërsi të ishull-Lezhës ku një automjet është përmbysur në mes të rrugës.

Fatmirësisht nuk raportohen persona të lënduar, por përmbysja e mjetit në mes të rrugës ka shkaktuar trafik të rënduar, duke bërë që mjetet të presin në radhë.

Screenshot 16 4

Aktualisht policia dhe autoritetet rrugore ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për largimin e mjetit dhe hapjen e autostradës.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img