Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Automjeti merr zjarr në parkingun e një qendre tregtare në Tiranë

Lajme të ngjashëm

Flakët e zjarrit kanë përfshirë mbrëmjen e sotme një automjet në parkingun e një qendër tregtare në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se në një automjet në parkingun e qendrës tregtare në bulevardin “Bajram Curri”  ka rënë zjarr.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit, të cilët po punojnë për fikjen e zjarrit, ndërkohë deri më tani nuk dihen më tepër informacione.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.01.2023, rreth orës 22:00, në një automjet në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Më shumë