Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

Automjeti del nga rruga, humbet jetën 24 vjeçari, plagoset një tjetër

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetëri ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Velipojë të Shkodrës.

Mësohet se makina tip Benz me targë “AA325DH” ka dal nga rruga në afërsi të vendit të quajtur Vinjol, e për pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi Elsid Leva, 24 vjeç, ndërsa i plagosuri është transportuar drejt spitalit.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje. 

Më shumë